Milyonluk Yardım

Hakkında

Milyonluk Yardima Hoşgeldiniz

Milyonluk Yardım, firmamızın sosyal sorumluluk projesidir. Bir bağış yada yardım toplayan bir kurum değildir. Sitemizin reklam gelirlerinin yüzde 70 ini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesindeki kuruluşlarda bakılan çocukların her türlü ihtiyacı için bağışlayacaktır. Yapılan tüm bağışlar Destekçilerimiz sayfasında günlük olarak yayınlanacaktır. Türkiye'nin sektöründe en başarılı markaları bir araya getirerek alternatif bir anasayfa olmayı hedeflemekteyiz. Kullanıcıların tek tıkla ulaşabiliceği yüzlerce büyük firma bir sayfada...

Misyon

MilyonlukYardım.com olarak Misyonumuz Sektörün en başarılı firmalarını bir sayfada toplayarak çocuklarımızın geleceğine, Türkiye’nin geleceğine bir nebzede olsa katkıda bulunarak, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmektir.

Vizyon

İyiliğin ve iyilerin hep var olduğuna inandık. Bu inançla çocuklarımızın maddi ve manevi ihtiyaçlarına el uzatmak için bu projeyi hayata geçirdik. Bugün elimizi uzattığımız çocukların yarın ki başarısı bizim en büyük mutluluğumuz olacaktır.

Çocuklarınıza çok değerli birer hazineymiş gibi bakın, onları ve kendinizi onurlandırın.

Bernie Siegel